Tłumaczenia

Wykonujemy tłumaczenia pisemne przysięgłe i zwykłe w zakresie różnych dziedzin języka niemieckiego i angielskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu pomiędzy językami obcymi. Podstawowe obszary specjalizacji to:

  •     Prawo i ekonomia
  •     Bankowość i finanse
  •     Informatyka
  •     Medycyna
  •     Budownictwo
  •     Materiały historyczne
  •     Nauki polityczne

Wykonujemy również tłumaczenia stron internetowych, dokumentacji technicznej i firmowej.

Wszelkie informacje, dane osobowe oraz teksty przekazane do tłumaczenia traktowane są jako poufne. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług i dogodne terminy realizacji.

Wycenę tłumaczenia przesyłamy najpóźniej w następnym dniu roboczym po otrzymaniu prośby o wycenę. Z dokładnością 100% wyceniamy wyłącznie pliki przesłane w formacie MS Word. Pliki przesyłane faksem wyceniamy z dokładnością 85%.

Tłumaczenia wykonywane przez Panią Justynę Rodzim od lat wspierają prowadzone przeze mnie badania historyczne. Staranność przekładu, sprawność językowa i szybka komunikacja miały znaczący wpływ na osiągnięcie wysokiej jakości moich publikacji (książek i artykułów). Z całą odpowiedzialnością mogę rekomendować Panią Justynę Rodzim jako profesjonalnego tłumacza języka niemieckiego.
dr Jarosław Robert Kudelski r.kudelski@gmail.com
Z największą przyjemnością chcę zarekomendować Panią Justynę Rodzim, jako znakomitą i dociekliwą tłumaczkę z języka i na język niemiecki. Wysokie kompetencje reprezentowane przez Panią Justynę oraz kultura osobista sprawiły, że nasza współpraca obejmująca tłumaczenie korespondencji zawodowej w zakresie specjalistycznych prac poligraficznych, układa się bardzo pomyślnie od dłuższego czasu. Pragnę podkreślić terminowość, elastyczność oraz profesjonalne podejście wymagające od tłumacza dobrej znajomości skomplikowanej, specjalistycznej terminologii. Gorąco poleciłabym więc każdemu kontakt z takim tłumaczem. Z wyrazami szacunku
FUN DECOR Karolina Skrzypkowska fundecor@fundecor.pl
Informuję uprzejmie, iż firma FEROX, jest w pełni usatysfakcjonowana jakością wykonanych tłumaczeń z języka niemieckiego na język polski. Zarówno aspekt prawny, jak i techniczny zostały ujęte w przygotowanym materiale w sposób gwarantujący pełną zgodność tekstów i zawartych w nich intencji. Polecam panią Justynę Rodzim jako godną zaufania w obszarze tłumaczeń profesjonalnych.