PonaCare na targach pracy

PonaCare na targach pracy

Targi pracy są najlepszą, wspólną płaszczyzną spotkań dla pracodawców, przyszłych pracowników i potencjalnych klientów. Dają możliwość zapoznania się z szeroką ofertą różnych przedsiębiorstw, a także poznania wielu wspaniałych ludzi poszukujących nowych wyzwań, zatrudnienia bądź poszerzenia kwalifikacji. Dlatego tak ważne jest, by w tego typu wydarzeniach brać udział często - niezależnie od tego, czy oferujemy pracę  czy jej szukamy. Wie o tym PonaCare, która w tym miesiącu uczestniczyła w Targach Pracy i Edukacji w Stalowej Woli, a także w niemieckich Targach Die 66 jako reprezentant Sekcji Agencji Opieki.

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli już po raz trzeci zadbał o to, by zgromadzić w jednym miejscu przedstawicieli firm i agencji, organizatorów warsztatów oraz osoby poszukujące zatrudnienia. Firma PonaCare znalazła się wśród wystawców, którzy 08.04. na stalowowolskich targach prezentowali swoje oferty pracy i szkoleń. Odbyliśmy wiele ciekawych rozmów na temat wyjazdów zarobkowych za granicę, doradziliśmy wielu kobietom, które rozważają podjęcie pracy opiekunki. Niektóre z tych spotkań już zaowocowały zgłoszeniami kandydatek do opieki nad seniorami w Niemczech.

Nie tylko nasze opiekunki wyjeżdżają do Niemiec. My również odwiedziliśmy ten wspaniały kraj. Udaliśmy się do Monachium – i to zaraz po targach w Stalowej Woli! W dniach 8-10.04. uczestniczyliśmy w największym eventcie 50 + w Niemczech – targach Die 66.  Co roku wydarzenie to gromadzi dziesiątki tysięcy osób. Są to nie tylko pracodawcy, agencje pracy i bezrobotni, lecz także rodziny osób starszych, które poszukują dla nich odpowiedniej opieki. Firma PonaCare, jako członek Sekcji Agencji Opieki, miała przyjemność stanowić część tej wielkiej imprezy skupionej wokół pracy z seniorami.

Zaangażowanie PonaCare w różnorodne targi przyczynia się do ciągłego rozwoju firmy. Jest to jeden z czynników, które sprawiły, że w przeciągu kilku lat zgromadziliśmy mnóstwo zadowolonych klientów oraz wiele usatysfakcjonowanych swoją pracą opiekunek. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy na nasze stoisko podczas kolejnych targów pracy!